OSB Firetex ahşap levha, yüksek mukavemetli olup neme ve ateşe dayanıklıdır. Yangınların genellikle çatılardan başlaması nedeniyle okul, hastane, sinema, alışveriş merkezi, iş merkezi ve askeri binalar gibi kalabalık mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Uygulama Alanları

Çatı kaplamaları, shingle altı levhası, yer döşemesi, kombine ve tek uygulamalarda Araç karoseri imalatında, her türlü iç dekorasyon işinde ve ambalaj sanayinde Mağaza, dükkan yapımı ve dekorasyonunda, baraka ve prefabrik yapıların iç bölümlerinde Depo, sahne, spor salonu, okul gibi mekanlarda Sıra, masa yapımı gibi marangozluk uygulamalarında Neme dayanıklı, düz ve izoleli satıhların yapımında Taşıyıcı zeminler, duvar ve ara bölme yapılarında Duvar kaplamalarında, siding altında kullanılır

Teknik Özellikler

Suda şişme yüzdesi ile eğilme direnci test edilmiş ve sonuçları TS EN 300 (Yönlendirilmiş Lif Levhalar)’e uygun olarak üretilmiştir. Firetex yanma önleyici madde katkısı ile üretildiğinden yanmaya karşı daha dirençlidir. Ölçüler: 183x244/183x122 cm ebatlarında 9/11/15/18/22 mm. kalınlıklarında ve 122x244/61x244 cm ebatlarında 11 mm. kalınlığında üretilmektedir. Müşteri isteği doğrultusunda farklı ebatlarda üretim yapma imkanı da bulunmaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 300

Marka

Sumaş OSB

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Ahşap panel Ahşap levha MDF panel Yönlendirilmiş yonga levha Yangına dayanıklı levha Bitirme İşleri

Satış Noktaları