Yukarı Git

Omega Dış Ticaret Ltd. Şti.

Denizhan Sok. Lalehan Apt. No:7/A Zemin Kat, 34394, Mecidiyeköy, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Omega 1992 yılından beri; banyo aksesuarları sektöründeki seçkin dünya markalarını ithal ederek, distribütörlük hizmeti veren bir satış ve pazarlama şirketidir. 
 
"Konut banyo aksesuarları" ana grubunda İspanyol Sonia ve Windisch, İtalyan Gedy markalarının yanısıra, Banomega konsepti altında 8 ayrı yeni markayı  2012 senesinde ürün yelpazesi katmıştır.
 
"Genel kullanım banyo ve WC aksesuarları" grubunda; Amerikan Bobrick markasına ek olarak 2014 senesinde Dyson, Vola ve Ophardt marka ürünleri satış portföyüne eklenmiştir.
 
"Otel oda banyo aksesuarları" grubunda ise yine İspanyol Sonia, İtalyan Gedy markalarının yanında, tuvalet fırçalık ve raflı havluluklarda Sanco, Makyaj/Tıraş aynalarında Omax, saç kurutma makinelerinde JVD, çöp kovalarında Brabantia, mendil ve hijyenik poşet vericilerde ise Pack90 markaları, tamamlayıcı diğer otel oda banyo aksesuarları grubunu oluşturmaktadır.
Omega, Mecidiyeköy'deki 4 ayrı showroomu ve Türkiye genelindeki 130 değerli bayisi ile  seçkin mekanlarda yüksek kaliteli ürünleri ve en iyi hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemiştir.