Braas Çatı Sistemleri'nin sunduğu Nefes Alan Su Yalıtım Çözümleri, etkin bir çatı altı havalandırma ortamı sağlıyor, ortamdaki nemi uzaklaştırarak bakteri ve küf oluşumunu engelliyor, daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanları ile bakım giderlerinin büyük ölçüde azaltılmasına yardımcı oluyor. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen su yalıtım çözümleri, optimal gözenek boyutu sayesinde taşınım yoluyla oluşan ısı kayıplarını önlerken, buhar geçişinin daha etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Kendinden yapışkanlı bini yerleri ise rüzgar geçirimsizliğini sağlayarak enerji verimliliğini arttırıyor. Suya karşı %100 koruma sağlayan ürünler, özel bir işlem (yakma, eritme vb.) ve aparat gerektirmeden kolayca uygulanabiliyor. Divoroll Premium WU, Divoroll Clima Plus S, Divoroll Pro Plus, Divoroll Universal S ve Divoroll Top-Ru seçenekleri ile sunuluyor.

Uygulama Alanları

Türkiye’nin her yerinde eğimli ya da teras çatıya sahip müstakil veya apartman, tüm konutlarda, turistik tesislerde, sosyal tesislerde, kamu binalarında.

Teknik Özellikler

3 katmanlı (Divoroll Premium WU ve Divoroll Pro Plus), 4 katmanlı (Divoroll Universal S ve Divoroll Top-Ru), 3+1 reflektif katman (Divoroll Clima Plus S) Ebatlar (genişlik x uzunluk): 50 x 1,5 m, 30 x,1,5 m (Divoroll Premium WU) Ağırlık: 350 gr/m² (Divoroll Premium WU), 110 gr/m² (Divoroll Pro Plus), 150 gr/m² (Divoroll Universal S ), 210 gr/m² (Divoroll Top-Ru), 178 gr/m² (Divoroll Clima Plus S) Su buharı geçirimliliği: 0.02 m (Divoroll Pro Plus), 0.03 m (Divoroll Premium WU, Divoroll Universal S ve Top-Ru), 0.04 m (Divoroll Clima Plus S) Yangın Sınıfı: E Isı Direnci: -40 °C /+80 °C, -40 °C /+100 °C (Divoroll Premium WU) Su Geçirme Direnci: W1

Kalite Garanti Belgeleri

CE

Marka

Braas

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı

Etiketler
Su ve nem yalıtımı Su yalıtımı

Satış Noktaları