ACO bağlantı kapakları, bilinen kapakların karşıladığı beklentilerin çok daha fazlasını çeşitli yüzeylerde sunar. Kapağın bulunacağı zeminin yüzey malzemesinin (fayans, mermer, laminat, halı, beton vs.) kapağa uygulanmasıyla, kapak yüzeyi ve yer yüzeyi aynı zemin olur. Bu şekilde kapak dikkat çekmez ve konsept olarak çok daha uyumlu bir görsellik kazanılmış olur.

Uygulama Alanları

Her türlü iç ve dış mekanlar, havaalanı ve limanlar, alışveriş merkezleri, oteller, plajlar, havuz kenarları, mekanik odalar

Teknik Özellikler

Kapaklar yapısal olarak çinko kaplanmış, galvaniz alaşımlı çelik, 304-316 paslanmaz çelik ya da alüminyumdan imal edilir. EN 124 normuna göre A15 ile D400 yük sınıfları arasında üretilir. Kaplama veya beton zemine uygundur. Kapaklar, çerçevelerine vidalama mekanizmasıyla ve özel tutamaklarıyla oturtulmuştur. Kapakların çerçeve yükseklikleri 75 ile 145 mm arasında değişmektedir. Opsiyonel olarak hidrolik mekanizmalı olabilir. Çift conta sistemi sayesinde koku ve su sızdırmaz özelliktedirler. 30x30 cm boyutlarından başlayarak özel boyutlarda çok parçalı kapaklara kadar üretim yapılabilir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, LGA, CE - EN 1253-4

Referanslar

Zorlu Center Hyatt Hotels Forum AVM Özdilek AVM Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi

Marka

ACO

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Menhol Paslanmaz çelik ızgara Drenaj Bağlantı kapağı Müdahele kapağı

Satış Noktaları