Bostik – MS Polimer ürünleri - 2720, 2730, 2750, Super Fix ve Super Trans çok yönlü uygulanabilen tek komponentli hibrid esaslı derz dolgu mastikleri ve yapıştırıcılarıdır. Öncelikle su geçirmezdir ve hava nemiyle birlikte yumuşak ve elastik bir özelliğe kavuşur. Bu özellik, hava şartlarına ve kimyasallara karşı mükemmel bir dayanıklılık göstermesini sağlar. MS Polimerler çözücü maddelerden, izosiyanat-silikondan ve PCP’den arındırılmıştır. Alman DIN 52452/4.bölüm normlarına göre boyamaya uygundur. Amacına ve kullanım yerine göre değişik Shora-A alternatifleri sunar.

Uygulama Alanları

Dış cephelerde, yapıların iç ve dış bölümlerindeki bağlantı ve genleşme derzleri için uygundur. Tüm yapı alanlarında, örneğin; pencere, kapı ve çatı bölümlerinde, Dere ve çatı oluklarında, Ahşap ve metal yapıların derzlerinde, Prefabrik elemanların birleşim detaylarında, Cephe ve metal giydirme kaplamalarında, Yiyecek maddelerinin temas ettiği her alanda kullanılması uygundur.

Teknik Özellikler

Baz: MS-Polimer Tipi: Elastik Isı dayanımı: -40°C ila +90°C Shore A sertliği: Kullanım alanına göre 25 ila 50 arası Yoğunluk: 1,5 g/cm³ (DIN 52451-PY)

Marka

Bostik

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Poliüretan macun Silikon esaslı derz dolgu malzemesi Derz dolgusu Yapıştırıcı

Satış Noktaları