MS Polimer Hibrid Teknolojisi ile üretilen, tek bileşenli, yarı akışkan sıvı halde, kullanıma hazır, UV dayanımlı, solvent ve izosiyanat içermeyen, yüksek teknoloji ürünü bir kaplama ve su yalıtım malzemesidir. POLYMERA MS, yatay ve düşey yüzeylerdeki 5 mm' ye kadar olan çatlakların kapatılmasında, tamiratında kullanılan orta viskoziteli bir üründür.

Uygulama Alanları

İç ve dış mekanlarda, Düşey ve yüksek eğimli yüzeylerin su yalıtımı, esnek yapıştırılması ve lokal tamirinde, Beton, taş, mermer, seramik, fayans, her türlü ahşap, cam, metal, kiremit, tuğla, betopan, gazbeton vb. mineral esaslı yüzeyler olmak üzere hemen hemen her yüzeyde ve bunların kombinasyonlarında, Su yalıtımı gerektiren balkon, teras veya eğimli çatılarda, ahşap ve metal yüzeylerde; baca, havalandırma ve ışık kubbelerinin birleşim yerlerinde, İçme suyu deposu, havuz ve sarnıçlarda, Banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde, Temel, garaj, bodrum gibi toprak seviyesi altında kalan yerlerde basınçlı suya ve zemin nemine karşı kullanılır.

Teknik Özellikler

Görünüş: Gri, kirli beyaz, siyah, kiremit kırmızısı, yeşil, havuz mavisi renkli, orta viskozitede elastomerik sıvı kaplama Yoğunluk: 1,47 ± 0,05 kg/lt Uygulama sıcaklığı: +5°C ile +35°C arası Shore A sertliği: 50 ± 5 Film oluşturma süresi: 60 ± 30 dakika Kürlenme hızı:3 mm/24 saat Servis sıcaklığı: -30°C / +80°C

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001: 2008

Marka

POLYMERA

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Su ve nem yalıtımı Su yalıtımı Sürme su yalıtımı Polimer esaslı su yalıtımı Polimer esaslı likit su yalıtımı

Satış Noktaları