weber.min Aquabalance; çimento esaslı, cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen, çevreye duyarlı dekoratif dış cephe kaplamasıdır. weber.tex Aquabalance; akrilik emülsiyon esaslı, cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen, çevreye duyarlı son kat mat dış cephe boyasıdır.

Uygulama Alanları

weber.min Aquabalance: Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılır. weber.tex Aquabalance: weber.min Aquabalance dekoratif kaplaması ile birlikte tüm yapıların dış cephelerinde boya olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

weber.min Aquabalance performans değerleri: Parlaklık: G Kuru film kalınlığı: E5 Tane büyüklüğü: S4 Su buharı aktarım hızı: V1 Su aktarım hızı: W1 Çatlak örtme özelliği: A0 CO2 geçirgenliği: C0 Küf gelişim direnci: K2 weber.tex Aquabalance performans değerleri: Parlaklık: G3 Kuru film kalınlığı: E2 Tane büyüklüğü: S1 Su buharı aktarım hızı: V1 Su aktarım hızı: W2 Çatlak örtme özelliği: A0 CO2 geçirgenliği: C0 Küf gelişim direnci: K2 Bu değerler laboratuvar deneyleri sonucu elde edilmiş olup, bitmiş uygulamaların tam kuruma süresi sonundaki performansı için geçerlidir. Şantiye ortamı farklılığından ötürü değerler değişebilir.

Kalite Garanti Belgeleri

TS 7847, G İşaretlemesi, Bayındırlık Poz No: 04.476/A, 04.553/01

Marka

Saint-Gobain Weber

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Cephe kaplaması Dış cephe kaplaması Dekoratif kaplama Dekoratif sıva Mineral sıva Çimento esaslı dış cephe kaplaması

Satış Noktaları