Modüler bombeli ve düz iç ve dış mimari yönlendirme sistemleri, engelli yönlendirme uygulamaları, alüminyum çerçeveler, ışıklı veışıksız panolar, ışıklı ve ışıksız totemler

Uygulama Alanları

İç ve dış mimari yönlendirme sistemine ihtiyaç duyan kamu kurum ve kuruşları, özel şirketler, hastahaneler, alışveriş merkezleri, havaalanları, oteller, terminaller, kültür merkezleri, üniversiteler, yurtlar vb.

Teknik Özellikler

Paneller: E6 alaşımlı alüminyumdan üretilmektedir. Standart olarak paslanmaz, altın sarısı (gold), eloksallı ve parlak silver (aynalı) olmak üzere 4 ayrı renkte 100 yıl paslanmazlık garantili alüminyum kullanılmaktadır. Panel taşıyıcıları 8 tırnaklı özel kalıplı ABS plastik şeklindedir. Panel taşıyıcıları darbe ve kırılmaya karşı mukavemetli malzemeden üretilmiştir. PVC muhafaza (asetat): Özellikle kapı isimlikleri ve mekan panolarında kullanılan asetatlı modeller, isimlerin sıklıkla değiştiği kurum ve kuruluşlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Engelli model: Görme engelli bireylerin kullanmış oldukları özel Braille alfabesi AR-GE biriminin titiz çalışması sayesinde yönlendirme levhalarının üzerine işlenmiştir. Özel bir makine tarafından alüminyum levha üzerine hissedilebilir yüzey oluşturularak, tüm görme engelli insanların yön ve adres bulmaları kolaylaştırılmıştır.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TSE

Marka

YönTime

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj

Etiketler
Yönlendirme panosu Kapı isimliği Kapı panoları

Satış Noktaları