Boru Hatları, Pompa İstasyonları

1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.


Altyapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Anahtarteslimi müteahhitlik hizmeti Doğalgaz borusu Üstyapı taahhüdü Müteahhitlik hizmeti
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Boru hatları, spor ve eğlence tesisleri, kamu ve sanayi binaları, ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, oteller, kentsel altyapı, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler

2Teknik Özellikler

Çağdaş yaşamın candamarı olan altyapı projeleri ve enerji hatları Tepe İnşaat'ın hizmet verdiği alanlardan birini oluşturuyor. Bu alandaki uzmanlığını birçok anahtar teslimi altyapı projesiyle kanıtlamış olan Tepe İnşaat, bu denli geniş kapsamlı çalışmaların gerektirdiği entegrasyon gücünü, finans, proje yönetimi ve uluslararası işbirliğinde edinmiş olduğu köklü deneyimden alıyor.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

4Gruba Dahil Firmalar

Bilkent Holding Şirketleri

5Referanslar

İmranlı (Sivas)-Kayseri Doğal Gaz Boru Hattı,
Kütahya-Bilecik-Uşak Doğalgaz Dağıtım Boru Hatları ve Pig İstasyonları, Botaş Bakü - Tiflis- Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Projesi (Lot A) Gürcistan Sınırı – Erzurum,
Botaş Bakü - Tiflis - Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Pompa İstasyonları İnşaatı.