Anahtar Teslimi Üstyapı Taahhüt İşleri

Faaliyetlerine 1993 yılında başlamış olan Dost İnşaat, 2004 yılında Dost İnşaat ve Proje Yönetim A.Ş. olarak Türk inşaat sektöründe resmi varlığını sürdürmeye başlamıştır. İlk projelerini özellikle endüstriyel yapı alanında gerçekleştirmiş olan şirket, daha sonraki yıllarda özellikle güçlü çözüm ortağı kimliğini nitelikli konut projeleri ile göstermektedir. Günümüzde birçok büyük ölçekli konut, otel ve hastane projelerini anahtar teslim olarak hayata geçiren Dost İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında inşaat sektöründeki payını her geçen gün artırmaktadır.


Altyapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alışveriş merkezi inşası Anahtarteslimi müteahhitlik hizmeti Konut inşaatı Otel inşası Müteahhitlik hizmeti
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık tesisleri, endüstriyel yapılar, oteller, kültür ve eğitim binaları, spor ve eğlence tesisleri

2Teknik Özellikler

Farklı faaliyet alanlarında birçok nitelikli üstyapı projesini, uzman kadrosu, zaman ve kalite politikası ile hayata geçirmektedir. İşverenlerinin taleplerini, deneyimlerinden elde ettiği veri ve bilgilerin analizleri ile daha kaliteli, daha hızlı ve güvenli bir şekilde hayata geçirmek başlıca amacıdır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

4Referanslar

Akfen Eskişehir Şehir Hastanesi
Sinpaş Bosphorus City
Sinpaş İstanbul Sarayları
Sinpaş İncek Life
Sinpaş Ottomare Suites
Akfen İncek Loft
Akfen Isparta Şehir Hastanesi
Dumankaya Modern
Soyak Siesta
Mercedes Benz Yönetim Binası
Sabancı GıdaSA Tesisleri
NEF 11
FMV Işık Üniversitesi