Yukarı Git

Metapanel Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

Başpınar (Organize) OSB Mah. OSB 2.Bölge 83221 No'lu Cad. No:13 Merkez Köyü Merkez Bucağı, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye

Firma Hakkında

2010 yılı Haziran ayında Sandvic Panel ve Trapez saç üretmek üzere Metapanel Yapı Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. ismi le kurulan firmamız 2. Organize sanayi bölgesinde 10.000 m²'si açık 7.500 m²'si kapalı alana kurulu modern tesislerinde yüksek teknolojiye sahip geniş makina parkuru ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kalifiye personeli ile çatı panelleri dış çephe kaplama panelleri, Soğuk hava deposu panelleri ve trapez saclar başta olmak üzere sektörün ihtiyacı olan her türlü izolasyon panelleri üretmektedir. Aylık 300.000 m² üretim kapasitesine sahip firmamız bu sene sonunda üretim bandında ekleyeceği taş yünü panel hattı ile Aylık 500.000 m² üretim kapasitesine çıkmayı hedeflemektedir.
 
Konusunda bölgedeki ilk yatırım olama özelliğini koruyan firmamız yüksek üretim kapasitesiyle bölgemiz baştaolmak üzere tüm Türkiyenin ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca tüm Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan firmamız üretiminin %50 sini İÇ PİYASAYA %50 sinide DIŞ PİYASAYA vermektedir. Üretim hatlarında günümüzün en yüksek teknolojisini kullanan ve AR-GE ye önem veren firmamız kalite kontrol edilmez üretilir felsefesini kendine şiar edinmiştir.
 
ISO 9001, CE ve TSE EN 14509 belgelerine sahip olan firmamız toplam kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ve günümüz iş hızına gösterdiği uyumla, sektüründe öncü olan kuruluşların ilk tercihi arasında olmaktan mutluluk duymaktadır.