1959 yılında kurulmuş olan İtalyan TTM Rossi firması mimari metal ağ markası olan “Metal Design” ile hem iç mimari uygulamalarında hem de dış mekân uygulamalarında yenilikçi ve modern çözümler sunar. "Metal Design", yenilikçi teknoloji yardımı ile enerji tasarrufu ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen yeni metal ağ ürünüdür. "Metal Design", iç ve dış mekân uygulamaları için özel olarak tasarlanmış farklı ürün tipleri ile yapılara estetik bir görünüm kazandırmak ve mekânlara dekoratif tasarımlar yaratmak için mükemmel bir malzemedir. Farklı metal ve farklı renklerde ağlar, yapılarda cephe, tavan kaplaması, parapet, korkuluk, bölme duvar, separatör, güneş kırıcı ve dekoratif eleman olarak kullanılabilir.

Uygulama Alanları

Yapılarda cephe, tavan kaplaması, parapet, korkuluk, bölme duvar, separatör, güneş kırıcı ve dekoratif eleman olarak kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Ağırlıklı paslanmaz çelik veya pirinç, bakır ve hasırın paslanmaz çelik ile kombinasyonlarından oluşur. En: 450 mm - 4000 mm Kalınlık: 0,10 – 3,00 mm Ağırlık: 0,25 – 6,60 kg/m² Açık alan: %8 - %70 9 farklı dış mekan, 15 farklı iç mekan tipi

Kalite Garanti Belgeleri

ICIM ISO 9001:2008

Marka

TTM Rossi

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık, Uygulama

Etiketler
Giydirme cephe sistemi Metal cephe kaplaması Paslanmaz çelik ağ

Satış Noktaları