tesa® 4333, doğal kauçuk yapışkanla kaplanmış ekstra ince ve kuvvetli kâğıt taşıyıcıdan oluşmaktadır. Yüksek kalitede kağıt taşıyıcısı sayesinde çeşitli yüzeylere büyük ölçüde uyum sağlamaktadır. Ayrıca, seçkin özel yapışkan formülasyonuyla, hassas ve kritik yüzeylerde maskeleme uygulamaları için gereken yapışma gücü elde edilmektedir. Bu da, uygulamadan sonra 1 haftaya kadar kolay sökülebilirlik sağlarken yalnızca bir maskeleme işlemiyle birden fazla çalışmaya da olanak sağlamaktadır.

Uygulama Alanları

Tüm iç mekân boya işleri için uygundur. tesa® 4333, su esaslı boya ve verniklerle uygulanabilir ve yüksek sınıf spatula teknikleri için de uygundur. Özellikle ahşap, duvar kâğıdı ve yeni boyanmış yüzeyler gibi hassas ve kritik yüzeylerde uygulanmak üzere tasarlanmıştır. Düz taşıyıcısı yüzeye büyük ölçüde uyumludur ve keskin boya kenarları elde edilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

Taşıyıcı malzemesi: Düz kâğıt Yapışkan türü: Doğal kauçuk Toplam kalınlık: 85.00 µm Çeliğe yapışma: 0.6 N/cm Kopma anındaki uzama: % 4.5 Çekme direnci: 41 N/cm

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 16949, ISO 14001

Marka

tesa Bant

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Yapışkan bant Koruyucu bantlar Duvar kağıdı

Satış Noktaları