Keskinim Sharp Plus 2K; çift komponentli, elastikiyet ve çekme mukavemeti çeşitli katkılarla güçlendirilmiş bitüm esaslı, elastik ve çabuk kuruyan su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak, suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturur.

Uygulama Alanları

İç ve dış mekanların yalıtımında, perde duvarlar, temeller ve zeminlerde, sızıntı suları ve yeraltı suları ile teması olan yapı ve yapı elemanlarının korunması ve yalıtımında, balkon ve terasların yalıtımında kullanılır.

Teknik Özellikler

5 mm’ye kadar uygulama yapılabilir. Ancak her kat için 1 mm uygulanmalıdır. Kaplama her zaman yapı elemanlarının suya maruz kalan tarafına, zemin katlarının altındaki koruyucu katmanlara, yükselen nemin önlenmesi istenen durumlarda uygulanır. Karıştırıcı yavaş dönen (yaklaşık 400 devir/dakika dönüş hızı) matkaba takılır. Toz bileşen, sıvı bileşenin içine serpilir. İçinde topak bulunmayan homojen yapıda macunumsu bir karışım elde edilene kadar karıştırılır. Karıştırma oranı: Ağırlıkça 3 ölçek sıvı komponent + ağırlıkça 1 ölçek toz komponent şeklinde olmalıdır. 1-2 saat içinde uygulama yapılacak miktarda karıştırma yapılır. Karıştırılmış Sharp Plus 2K malzemesi tek bir operasyonla, fırça ile, tam olarak kaplayacak şekilde uygulanır. Duvarlara ve zemine yaş tabaka kalınlığı 4 mm olan bir kaplama uygulanır. Sarfiyat: 1 mm uygulama 1 kg/m² Net: 18+6 kg

Marka

Keskinim İzolasyon

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Bitümlü likit su yalıtım malzemesi Likit membran Temel yalıtımı Su yalıtımı Likit su yalıtımı

Satış Noktaları