LAMP 83 ve Rast Tasarım’ın birlikte geliştirdiği yeni dekoratif seri ile artık mekanınızda fark yaratmak için çok daha fazla seçeneğiniz var. Modern ve dekoratif armatürler için, LAMP 83 ile Rast Tasarım’ın ortaklaşa çalışması sonucunda, ortaya yepyeni bir ürün serisi çıktı. RAST serisi aslında, dikdörtgen, düşey, lineer, kare ve küre formlarındaki beş farklı ürün ailesinden oluşuyor. Ailelerin içinde aynı formdaki ürünün sarkıt, aplik, sıva üstü ve ankastre versiyonları yer alıyor. Küp ve küre ailelerindeki ürünleri kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renklerde elde etmek mümkün. Tamamında farklı güçlerde LED ışık kaynakları kullanılan RAST serisindeki tüm ürünler, pleksiglastan el yapımı olarak şekillendiriliyor.

Uygulama Alanları

Modern ve dekoratif aydınlatma aygıtlarına ihtiyaç duyulan evler, rezidanslar, ofisler, ticari alanlar, oteller, marketler, mağazalar gibi her türlü mekanda kullanılabilir.

Teknik Özellikler

El yapımı pleksiglas gövde Farklı geometrik formlar Dört ayrı renk seçeneği A+ sınıfı enerji tasarruflu, 50000 saat ömürlü 5-80W arası LED 400 - 11450 lümen arası (LED) ışık akısı 3000K - 4000K (CCT) ışık rengi Otomasyon ve ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ (HCL) konseptine uyumlu

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE, EAC, UKR

Marka

LAMP 83

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Danışmanlık

Etiketler
İç aydınlatma armatürü LED aydınlatma Ofis aydınlatması Dekoratif aydınlatma Mimari aydınlatma tasarım hizmeti

Satış Noktaları