Laminat parke dünyasında devrim yaratan patentli sistemiyle Kale Parke Metropolitan (S.A.S.) serisi farklı bir yalıtım malzemesi kullanmaya gerek kalmadan S.A.S. (Ses Azaltıcı Sistem) teknolojisi sayesinde yukarı yansıyan sesi %50, alta iletilen sesi ise %30 azaltmaktadır. Rustik dokusu ve doğal ahşaba mükemmel benzerliği ile ön plana çıkan Metropolitan (S.A.S.) serisi, bakımı ve temiz tutması kolay, güzelliği kalıcı mekânlar yaratırken zeminden gelen rahatsız edici sesleri de azaltmaktadır. Böylece Metropolitan (S.A.S.) serisiyle ihtiyaç duyulan sessizlik ve doğal güzellik hem ticari alanlara, hem de yaşam alanlara taşınabilmektedir.

Uygulama Alanları

Konut içi genel alan ve ticari alanlar

Teknik Özellikler

6 farklı dekor Ebat: 8,4x192x1285 mm Patentli Twin Clic kilit sistemli Patentli Ses Azaltıcı Sistem (S.A.S.) teknolojisi Kullanım sınıfı 32 Aşınmaya dayanıklılık özelliği AC4 Sulu zeminden ısınma sistemlerine uygun Antibakteriyel, çizilmeye ve neme karşı dayanıklı, leke tutmaz, kolay temizlenir, sigara ateşine karşı dayanıklıdır. UV ışınlarına, noktasal darbelere ve mobilya ayaklarına karşı dayanıklı.

Kalite Garanti Belgeleri

CE, 15 yıl garantili, E1 standartlarında üretim, Avrupa Laminat Parke Üreticileri Yüksek Standardı Belgesi, Pan Avrupa Orman Sertifikası, Özel Ormancılığı Geliştirme Sertifikası

Marka

Kale

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Parke Laminat parke Yer kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları