Nevka Composite House banyoları; kompakt sistem olup, tamamen kullanıcı konforu düşünülerek tasarlanmıştır. 27 farklı ölçüde olan banyolar; çok özel metotlar ile kalıplama esnasında üretilmektedir.SMC hammaddesinden imal edilen banyolarda, çelik ve beton konstrüksiyon kullanılmamaktadır.Tamamı % 30 cam elyaf, A class, UL 94 B sınıfı yanmaz özelliği olan SMC hammaddesinden imal edilmektedir. Hafiftir, taşıma ve kurulum kolaylığına sahiptir. Her türlü hava şartlarına dayanıklı olup; yüksek ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Banyolar demontedir, istenildiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Sökümlerde malzemeler zarar görmez. SMC hammaddenin yapısı itibariyle nemden etkilenmez, şişme yapmaz.

Uygulama Alanları

Bireysel konutları, kalıcı konutlar, oteller, tatil köyleri, öğrenci yurtları, spor kompleksleri

Teknik Özellikler

Malzeme: SMC hammaddesinden üretilmiştir. Yanmazlık, ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Su geçirmez, doğaya zararsızdır. Yeniden kullanılabilir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 14001:2004, IAF-DAkks, ISO 14001:2004 TÜRKAK, ISO 22000:2005 JAS-ANZ ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 (Production Sales of SMC, Fiberglass, Polyurathane, Plastic Injection, Automotive Parts, Water Tank And Building Materials), CE, OHSAS 18001, ISO 9001

Marka

Nevka Composite House

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Banyo dekorasyonu Banyo Modüler sistem banyo Banyo mobilyası Kompozit banyo mobilyası

Satış Noktaları