Wenger’in son teknolojisi, size her bütçeye ve alana uygun üç farklı, kullanışlı akustik kabuk seçeneği sunuyor. Legacy sistemleri, tek bir kişi tarafından hızlıca ve rahatça kurulabilir. Taşınabilirliği sayesinde performans merkezlerinde kolaylıkla her yerde akustik özellik sağlar. Performans sona erdiğinde Legacy akustik kabukları zaman harcamadan sökülebilir. Portatif tasarımı sayesinde herhangi bir yer, tek bir kişinin kurması ile performans merkezi haline getirilebilir.

Uygulama Alanları

Tiyatro, sinema, oditoryum, konferans salonları, kültür merkezleri, konser salonları, opera ve balo salonları, performans merkezleri gibi çok amaçlı etkinlik mekanları, eğitim merkezleri, fuarlar, sergi salonları, dini mekanlar, spor salonları

Teknik Özellikler

Legacy ünitesi, mükemmel bir performansa ve dinleyiciden yansıyan akustiği artırmaya katkı sağlar. Daha büyük alanlar istendiğinde kabuk ilave edilebilir. Paneller düzdür ve 2.5 cm kalınlığına, 1.8 m genişliğine sahiptir. Kabukların kaldırılması ve indirilmesi için geliştirilmiş asansör mekanizmasına sahiptir. Kapak, depolama için düzleşerek katlanır ve 45, 60, 75, 90 derece açılarda ayarlanabilir. Yerden itibaren 5cm yüksekliğindeki alt panel, koruma sağlayarak depolama için katlanabilir. Tüm paneller boşluksuz olarak katlanır. Estetik görünmeyen bağlantı elemanları yoktur. Tamamen açık halinin uzunuğu 4.6 m’dir. Kapak, 137 cm yüksekliğindedir ve konik ya da dikdörtgen olarak tasarlanabilir. Katlandığında 86 cm genişliğinde ve 2 m yüksekliğindeki kapıdan geçebilir. Kabuğun önünde çıkıntı oluşturmayan bacakları ile sağlam ve dayanıklı bir zemin oluşturur. 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. 27m² yansıtma yüzeyine sahiptir. Ünite, depolama için iç içe yerleştirilebilir.

Marka

Eramita, Wenger

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı, İthalatçı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Portatif akustik panel Akustik portatif panel Akustik kabuk

Satış Noktaları