Yukarı Git

Dairesel Hareketli Kapama Sistemleri/Evolution Round

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Kış Bahçeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kış Bahçeleri teklifinizi hemen alın!
Libart Proje ve Uygulama A.Ş.
Mermerciler Sitesi 2.Cad. No:8/1 Beylikdüzü, 34900, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
0212-8790265
0212-8763567
Kısa Tanım
Evolution dairesel hareketli yapılar; duvara dayalı olarak veya bir taşıyıcı sistem ile tam daire olarak kullanılabilen, kapalı dairesel bir mekânı tamamen açık bir alana dönüştüren yapılardır. 20 m çapa kadar üretilebilen bu sistemler 180° veya 270° açıklık sağlayabilirler. Kaplama olarak cam veya polikarbonat malzeme kullanılır. Libart sistemleri; Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.
Uygulama Alanları
Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri ve endüstriyel tesisler
Teknik Özellikler
Müşterinin ihtiyacına ve ölçülere göre 2 farklı modeli mevcuttur. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Kar ve rüzgâr yüklerine göre statik hesapları yapılmıştır. Otomatik veya manuel hareketli sistemlerdir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)