Yukarı Git

Bağımsız Hareketli Kapama Sistemleri/Evolution Freestanding

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Kış Bahçeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kış Bahçeleri teklifinizi hemen alın!
Libart Proje ve Uygulama A.Ş.
Mermerciler Sitesi 2.Cad. No:8/1 Beylikdüzü, 34900, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
0212-8790265
0212-8763567
Kısa Tanım
Evolution bağımsız hareketli yapılar; müstakil olarak raylar üzerinde hareket eden, kapalı bir mekânı tamamen açık bir alana dönüştüren yapılardır. 3 m’ den başlayıp, 21 m genişliğe kadar üretilebilir. Boylarda bir kısıtlama yoktur. Kaplama olarak cam veya polikarbonat malzeme kullanılır. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.
Uygulama Alanları
Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri ve endüstriyel tesisler
Teknik Özellikler
Müşterinin ihtiyacına ve ölçülere göre 6 farklı modeli mevcuttur. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Profiller İstenilen RAL rengine boyanabilir. Kar ve Rüzgâr yüklerine göre statik hesapları yapılmıştır. Otomatik veya manüel hareketli sistemlerdir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)