Yukarı Git

Alman Kış Bahçesi ve u-PVC Pencere, Kapı, Panjur Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Kış Bahçeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kış Bahçeleri teklifinizi hemen alın!
Elips Yapı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Tepeüstü Mah. Doğanevler Cad. Hacıbayram Sok. No:8, 34771, Ümraniye, İstanbul , Türkiye
0216-4207026
0216-4207028
Kısa Tanım
Kış bahçesi sistemi özel galvaniz profillerle kaynaksız olarak üretilmektedir. Tam bir iklim dengeleyicisi olan kış bahçesi sistemi Hebeschiebe, katlanır kapı veya sürme vb.alt doğramalarla kullanarak mekânlar genişletilir veya aydınlatma amaçlı çatı sistemiyle yaz kış yaşanacak konforlu yaşam alanları oluşturulur.
Uygulama Alanları
Villa önüne binanın estetiğine değer katacak bir mekân ilave edebilir, restoran veya kafe önünde en güzide mekânı oluşturabilir, binaların veya ofislerin giriş kısmını oluşturabilir veya yukarıdan aydınlatma amaçlı olarak kullanılabilir. Arzu edildiği takdirde çatı penceresiyle mekân havalandırılır.
Teknik Özellikler
Kış bahçesi çatı kısmında kırılmaya dayanıklı ve ısı yalıtımlı özel camlar kullanılmaktadır.Camın basacağı PVC profillerin oluşturduğu ısı köprüsü sayesinde yoğuşma oluşmaz. Beyaz rengin yanında düz renkli veya ahşap desenli olarak yapma imkanı vardır. Alt kısımda kullanılacak Hebeschiebe, katlanır, sürme doğramaların kış bahçesiyle birleşim detayları sorunsuzdur.
Kalite Garanti Belgeleri
RAL-GZ 716/1, DIN EN ISO 9001:2000