İspanya menşeli Favemanc "Terrakottalar” kil ve kaolen gibi doğal malzemelerden endüstriyel olarak üretilen, yapı cephelerinin doğal olarak havalanmasına olanak sağlayan mimari hayal gücünü sınırlamayan doğal cephe kaplama malzemeleridir. “Terracotta” cephe kaplama panelleri endüstriyel olarak ön işlemler görmüş olduğundan panellerde kireç, kusma, beyazlama olmaz ve renk değişikliğine uğramaz. Montajından sonra başka herhangi bir ek işlem (emprenye vb.) gerektirmez.

Uygulama Alanları

Giydirme cephe sistemi uygulanabilecek tüm konut, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel vb. yapılarda uygulanabilir.

Teknik Özellikler

Yüzey tipleri: Sırlı, sırsız, kanallı En: 200-400 mm Boy: 500-1400 mm Kalınlık: XA (39 mm), XB (15 mm), XC (16 veya 18 mm) ve XD (24 mm) Sistem Su emme: <%1-6 29 farklı renk seçeneği Donma dayanımlı Gürültü yalıtımı Etkili hava ve nem korunumu Yağmur ile kendiliğinden temizlendiği için temizlik işlemi gerektirmez. Cephe kaplama panellerinin pişirme sıcaklığı; tüm renkler için 1200°C’ nin üzerindedir.

Kalite Garanti Belgeleri

UNE-EN 14411:2004, ISO 9001:2000, UNE-EN ISO 10545

Marka

Favemanc

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık, Uygulama

Etiketler
Giydirme cephe sistemi Kil ve kaolen asıllı cephe paneli Pişmiş kil cephe kaplaması Pişmiş toprak kaplama Dış cephe kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları