Keylite çatı pencereleri, ahşap ve poliüretan pencere seçenekleri ile en kaliteli malzeme ve uygun fiyat garantisini müşterilerine sunmaktadır.

Uygulama Alanları

Kullanım alanını aydınlatmak için 15-90° eğime sahip, her türlü çatıda kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Çok katmanlı çam kullanımı, dayanıklılığı artırmakta ve sonsuz estetik sağlamaktadır. Ahşaplar bir bütün halinde, vakumlu emprenye koruma işlemine tabi tutulmaktadır. - 10 yıl garanti - İki cam arası jaluzi sistemi. ( Çatı penceresi sistemlerinde bu özelliğe sahip başka ürün yok ve 10 yıllık garanti bu sistem için de geçerlidir ) - Entegre tek parça eteklik sistemi ile su sızdırmazlık garantisi - Bakım gerektirmeyen menteşe sistemi ( Bu sistem havacılık teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir ) - Özel cam seçenekleri ( ısıl özellikler, renkli, buzlu, kendinden temizlemeli ) - Ventilasyon sistemi ile odalar temiz hava alır ( BBA şartnamesine göre, havalandırma kapasitesini karşılayabilen 2 üründen biri ) - Üçlü cam sistemi seçeneği ( aradaki kripton gazı ile UV koruma oranı 3' e katlanıyor ) - Üstün kaliteli ağaç ( tüm ağaçlar vakum emdirme koruma işlem )

Kalite Garanti Belgeleri

Keylite Roof Windows Full BBA Approval, FSC Approved, ISO 9001 : 2000, CE, NHBC Assurance Keystone Group is a ISO 14001 Certified Company - BRE Test Centre – Tested to 1 in 50 year storm

Marka

Keylite

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Çatı penceresi Bitirme İşleri

Satış Noktaları