Kermit Kiremit

Firma Hakkında

Ticaret hayatına, bundan 33 yıl önce kalıp imalatı ile adım atan Kermit, zaman içerisinde plastik enjeksiyon üretimi ile birçok sektöre hizmet etmiştir.Ar-Ge’ ye vermiş olduğu önemle geliştirmiş teknoloji ile makine imalatına başlamış ve çatı kaplama ürünleri üretmiştir.

Bugün teknolojinin gelişmesiyle birlikte çatı inşaatı sektörünün değişen ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla gelişiyor ve yenileniyor.Bu yenilenme sürecinde %100 geri dönüşümlü, kırılmayan,uçmayan, hafif,yanmayan, renk skalası geniş olan, ısı yalıtımlı Kermit Kiremit ürününü ekleyen şirket, kendisine geniş bir hareket alanı yaratıyor.İstenilen tasarımları, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri gerçeğe dönüştürürken, en kapsamlı ve en yaratıcı hizmeti vermenin kıvancını yaşıyor.

Kermit, ilk yola çıktığı günlerden bugüne kendi tasarladığı makinesi ve  özenle koruduğu  değerlerin ışığında ulaşmıştır.Yapılan her iste bilgi ve teknolojiye  bu değerleri de ekleyerek topluma sunmayi hedefler.

Özellikle bireysel müşterilerin güven duyarak tercih ettiği Kermit, tasarruf sahibi tüketicilerin desteği ve gücü ile gücüne güç katmaktadır.Sizlerle birlikte büyüyen ve kuruluş yapısında her zaman  tüketiciyi düşünerek hareket eden Kermit, sahip olduğu 33 yıllık global ticari tecrübesini çatı kaplama sektörünü ana faaliyet alanı olarak görmektedir.Sürdürülebilir, kaliteli yasam kültürünün oluşmasına katkı sağlayarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla sektöründe öncü ve lider kuruluş olma amacındadır. Kermit kiremit  üretiminin planlanmasında geçmişten geleceğe doğru kurulan köprüdür. Gelin, sizde evinizin çatısında Kermit’ in kalitesinden, uzmanlığından, gücünden ve avantajlarından yararlanın.

KERMIT tüketicinin her zaman yanındadır.

Ürünler

Kermit Kiremit

Teklif İste

Gönder