Kalsiyum sülfat esaslı, polimer katkılar içeren, C20-F6 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır kendinden yayılan zemin şapıdır. Zemin bozukluklarını düzelten, sıvı halde pompalanabilen ve mükemmel yayılan, düşük yüzey gerilimine sahip, çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performanslı üründür.

Uygulama Alanları

Tüm yapılarda, iç mekanlarda kullanılabilir. Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminler için uygundur. Hafif yüke maruz zeminlerde, yoğun trafiğe maruz kalmayan yerlerde, özellikle yaya ya da tekerlekli ofis araçlarının kullanıldığı mekanlarda kullanılabilir. Seramik, granit, mermer, parke, laminat, halı ve PVC kaplama döşemeleri öncesinde yüzey tesviyesi amacı ile uygulanır. Transpalet veya kauçuk lastikli forklift gezen mekanlarda zemine binen yükün 20 N/mm²'yi geçmemesine dikkat ediniz.

Teknik Özellikler

Renk: Beyaz Basınç mukavemeti: C 20 Ortalama basınç dayanımı: Yaklaşık 20 N/mm² Eğilme mukavemeti: Yaklaşık 6 N/mm² Yangına tepki: A1fl Uygulama kalınlığı: 1-20 mm Üzerinde yürümeye hazır olma süresi: 3 saat Kaplamaya hazır olma süresi: 72 saat Tüketim: Yaklaşık 1,5-1,7 kg/m² (1 mm uygulama için) Ambalaj: 25 kg Kraft torba, 1.500 kg palet

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001

Marka

Baumit

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Tesviye şapı Şap Kendisi düzlenen şap

Satış Noktaları