Mekanları çeşitli alanlara bölmeye yaran katlanarak toplanabilen duvar sistemine hareketli bölme duvar denilmektedir. Kapatıldığında tamamen sabit bir duvar görüntüsü oluşturmakla birlikte kolaylıkla hareket ettirilerek açılabilir ve çeşitli şekillerde park alanları oluşturularak toplanabilir. Hareketli bölme duvar sistemi sayesinde aynı mekan içerisinde birden fazla alan oluşturabilirsiniz. EPART ATTACA duvar panelleri yıllar süren tecrübe ve üretim inovasyonlarının sonucunda ortaya çıkmıştır. Bütün detaylar kolay, uzun süreli kullanım ve kalite üzerine oluşturulmuştur. Hem de makas mekanizmasına yönelik 10 yıllık garantisiyle birlikte (sadece bize özgü!).

Uygulama Alanları

Oteller, seminer salonları, fuar alanları, ofisler, balo salonları, düğün salonları, iş merkezleri, üniversiteler, toplantı odaları, evler vb.

Teknik Özellikler

Ses izolasyonu 37-57 dB - sertifikalı 15 metreye kadar uygulama imkanı Gelişmiş akustik özellikler Panel modellerinde geniş yüzey kaplama seçenekleri (melamin, laminat, doğal kaplama, kumaş, ayna, deri, white board, antibakteriyel vb.) Yüksek kalitede ray ve parça sistemi 10 yıl mekanizma garantisi Hızlı üretim ve montaj

Marka

Epart

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Hareketli bölme Kayar bölme Katlanır bölme Bölme sistemi Yana toplanır bölme Ses yalıtımlı bölme

Satış Noktaları