Polivinil klorür – PVC oldukça geniş kullanım alanı olan polimer malzemedir. Mükemmel özellikteki eşşiz renk ve desenlerle pratik bir zemin kaplama malzemesidir. Kimya endüstrisinde en değerli ürünlerden biri olan PVC’nin %50′den fazlası yapı sektöründe kullanılır. Son yıllarda, PVC geleneksel yapı malzemeleri olan ahşap, beton ve kilin birçok alanda yerini almıştır.

Uygulama Alanları

Sağlık: Hastaneler, klinikler, bakım ve huzur evleri, vb. Eğitim: İlk ve orta dereceli okullar, üniversiteler, anaokulları, kolejler, eğitim merkezleri ve misafirhaneler Halka açık alanlar: Alışveriş ve eğlence merkezleri, fuarlar, restoranlar, kafeler, barlar, oteller ve pansiyonlar, iş yerleri, enstitüler, kütüphaneler, vb.

Teknik Özellikler

PVC zemin kaplamaları yoğun yaya trafiğine uygun, uygulaması ve bakımı kolay, cila gerektirmeyen, anti-bakteriyel ve anti-statik zemin ürünleri olarak kullanılmaktadır. Rulo veya Karo olarak kullanılmaktadır. Vinil zemin kaplamaları, kolay ve masrafsız temizlenebilir, kayma yapmaz, statik değil, asbestos içermez, aşınmaz, anti-bakteriyel, alev almaz, ısı yalıtımı sağlar, sağlığa uygun, çözücü içermez, ses absorbe edici ve cila gerektirmez.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO, CE

Referanslar

Göztepe Kardiyoloji Merkezi Türkiye Finans Katılım Bankası Greenpark Otel Ankara Capitol Çocuk Oyun Alanı İstek Vakfı Okulları Çilek Mobilya Fabrika Zeminleri Dentram Diş Kliniği Kadıköy Şifa Hastanesi Çorlu Bosch Binası

Marka

Tarkett, Forbo, LG

Firma Ürün İlişkileri

Bayi, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Homojen PVC yer kaplaması Heterojen PVC yer kaplaması PVC yer kaplaması Karo ve şerit PVC yer kaplaması Rulo PVC yer kaplaması

Satış Noktaları