Sayısız ihtiyaca göre uygun renk ve desen alternatifleri sunan DESSO, üstün teknik özellikleri, insan ve çevreye olan saygısıyla dünyanın en kaliteli karo halılarını müşterilerine sunmaktadır. Yoğun trafiğe uygun üretilen, kir ve lekeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir özelliklere sahip olan DESSO karo halıları dayanıklılığın, görselliğin ve konforun önem arz ettiği tüm ticari ortamlarda kullanıcıların ilk tercihidir.

Uygulama Alanları

Ofis alanları, konferans, seminer, fuaye ve sergi salonları, bankalar, havaalanları, oteller, kütüphaneler, mağazalar, hastaneler, okullar, alış veriş merkezleri, gemiler, yatlar vb. alanlarda kullanılabilir. Yükseltilmiş döşeme üzerinde kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

50x50 cm ebatlarında, bitumen ve ecobase tabanlı, bukle, seviyeli dokulu bukle ve kesik havlı, compacttuft (ters dokuma), renk solma, kir-leke tutma ve alev alma dirençleri yüksek, antistatik - kondaktif, çevreci ve geri dönüşümlü özelliklerde üretilmektedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, ISO 2424, ISO 6356, ISO 8543, EN 9104, EN 1307, EN 13501-1, BREEAM, CRI, GUI, GUT, LEED, Cradle to Cradle Sertifikası, Alev Almazlık Sertifikası

Marka

Desso

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Antistatik halı Duvardan duvara halı Halı Karo halı Yoğun trafik halısı Bitirme İşleri

Satış Noktaları