Yukarı Git

Çelik Hasır

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Montaj, Taahhüt
Çelik Hasır fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Hasır teklifinizi hemen alın!
Pekintaş A.Ş.
Büyükdere Cad. No:32 Pekintaş Plaza Mecidiyeköy, 34388, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2751204
0212-2663091
Facebook
Twitter
Linked-in
Etiketler: çelik hasır
Kısa Tanım
Çelik hasır, kangal demirin soğuk haddeden geçirilerek çekilmesi, özel yöntemler ile nervürlenmesi ve çelik haline getirilmesi ile üretilen, yüksek mukavemetli beton çeliğidir. Çelik çubuklar birbirine nokta kaynağı ile ve milimetrik hassasiyette, özel makinesi ile bağlanır. Bu yöntemle imal edilen çelik hasırlar esas olarak, geniş satıhlı dikey ve yatay betonarme elemanların teçhizat malzemesi olarak kullanılmaktadır.
Uygulama Alanları
Her türlü binanın betonarme döşeme ve duvarlarında, endüstriyel yapıların çeşitli konstrüksiyonlarında, münferit ve radye temellerde, taban betonlarında, prefabrike elemanların üretiminde, kanal ve kanaletlerde, tünel kalıp uygulamalarında, ayrıca otoyol ve saha betonlarında, havaalanı pistleri, yüzme havuzları ve benzeri demir kullanılan her alanda başarı ile kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Şartnamelerde belirtilen tüm çelik hasır tiplerinin imalatları yapıldığı gibi, Q ve R tipi olmak üzere standart 2 çeşit çelik hasır üretimi de gerçekleştirilmektedir.
Malzeme: StIVbk – StIVbs
Akma sınırı: 6.500 kg/cm²
Çekme mukavemeti: 7.500 kg/cm²
Uzama %: 5,00 - 8,00
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, TS 4559, DIN 488, BS 4483, ASTM-A 497