Yukarı Git

Çelik Konstrüksiyon ve Duvarpanel (Wallpanel)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Taahhüt
Çelik Konstrüksiyon fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Konstrüksiyon teklifinizi hemen alın!
Taner Yolcu Construction Ltd.
Organize Sanayi Bölgesi No:135, Mağusa, K.K.T.C.
0392-3651981
0392-3653997
Kısa Tanım
Özel çelik boru ve profillerle mühendislik yazılımı ve statik hesapları yapılarak özel çelik bağlama sistemleri ile fabrika veya inşaat ortamında üretilen, proje zenginliği ve montaj kolaylığı ile geniş açıklıklar geçilebilen çelik çatı makasları ve kaplama profilleri ile yapılan imalatlardır. Hazır ısıya ve sese karşı yüksek derecede yalıtım özelliği olan duvar panelleri; gerek iç, gerek dış mekânlarda kullanıldığında inşaata sürat, konfor ve ekonomi sağlayarak, kullanıcıya büyük artılar getirmektedir. Geleneksel yapı sistemine karşı maliyet olarak %35 avantajlıdır.
Uygulama Alanları
Projeye bağlı olarak fabrika, depo, ambar ve her türlü konut, iş, endüstri ve ticari yapıları gerçekleştirmek mümkündür.
Teknik Özellikler
İstenilen tasarıma göre tüm statik hesapları yapılabilen, özel projelendirmeye imkan veren montajı kolay ve zamandan tasarruf sağlayan, kaplama malzemesini seçebilme olanağı veren sistemdir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 9008 2004, Yangın Sertifikası, Dayanım Testleri, Karşılaştırma Raporları