Yukarı Git

Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Yapı Üretim Sistemleri ve Entegre Tasarım ve Analiz Yazılımı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık
Çelik Konstrüksiyon fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Konstrüksiyon teklifinizi hemen alın!
Framecad
Jebel Ali Free Zone South, Business Plus, Showrrom No S3A1SR07, 18046, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
+971 4 889 4433
+971 4 889 4422
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
FRAMECAD hafif çelik iskelet sistemi için iskelet, kafes, zemin sistemleri ve panellerin tasarım ve modellenmesi konusunda rollforming makineleri ile doğrudan entegre olabilen çok yönlü, hızlı bir çözüm sunan lider yazılım şirketleri arasındadır. Ayrıca FRAMECAD, çelik gövdeli vidalar, onaylı bağlantı köşebentleri gibi yenilikçi inşaat malzemesi çözümleri de sunmaktadır. Metal yapılar ve çelik iskelet sistemleri için yüksek kalitede rollforming ekipmanı sağlayan HAYES INTERNATIONAL, Türkiye’de sektörde tanınan bir firmadır. HAYES INTERNATIONAL, çatı/kaplama ve çatı aşık kirişleri şekillendirmeden yalıtımlı panel hatlarına ve FRAMECAD ile bağlantılı ileri teknoloji çok boyutlu çelik iskelet hatlarına kadar geniş kapsamlı ekipman sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
Konutlar, okullar, hastaneler, acil yardım sığınakları ve binalar, portatif ve modüler yapılar, askeri kışlalar, çok katlı apartmanlar, çatı kafes sistemleri, dolgu panelleri, bölmeler
Teknik Özellikler
Entegre CAD tabanlı tasarım ve statik analiz yazılımı ve hafif çelik yapı profilleri üretim hatları
Kalite Garanti Belgeleri
Garanti 1 yıl