Epoksi Esaslı Kaplama ve Onarım Malzemesi/StenCare 2EP311

Ağır hizmet tipi, solvent ihtiva etmeyen, akıtılarak uygulanabilen, epoksi esaslı kaplama ve onarım malzemesidir. Yüksek yapışma ve aşınma direnci ile kimyasal etkilere dayanım özelliklerine sahiptir. Zayıf organik ve inorganik asit ve alkalilere; yağ, yakıt ve antifirizlere ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.


Tamir Harcı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Tamir Harcı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Filiz ekimi (betonarme güçlendirme) Epoksi esaslı tamir harcı Onarım harcı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Eski beton yüzeylerin, kırık ano ve derz kenarlarının ve benzeri yerlerin onarımında, rijid montaj işlerinde ve filiz ekiminde kullanılır. İç ve dış mekanlarda, yüksek esnekliğe ihtiyaç duyulmayan her türlü tamirat için uygundur. Beton, metal, ahşap ve benzeri malzemelere çok iyi yapışarak, kalıcı ve sağlam bir tamir sağlar.

2Teknik Özellikler

Epoksi esaslıdır. Ters, dikey ve eğimli tamiratlar için tasarlanmıştır. Mekanik dayanımı ve esnekliği yüksektir. Ağır koşullara dayanıklıdır. Betonla %100 uyumludur. Hızlı kür alır, trafiği aksatmaz. Uzun ömürlü ve uygulaması kolay bir malzemedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ASTM C881/C881 M Standardının Grade 3, Tip I, IV VE Sınıf B VE Sınıf C Gereklerini Sağlar.