Yukarı Git

Polistren Köpük (EPS) Dolgulu Duvarpanel

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı
Hizmetler:
Uygulama, Taahhüt
Yalıtımlı Duvar Paneli fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtımlı Duvar Paneli teklifinizi hemen alın!
Taner Yolcu Construction Ltd.
Organize Sanayi Bölgesi No:135, Mağusa, K.K.T.C.
0392-3651981
0392-3653997
Kısa Tanım
Ekspande polistren(EPS-genleştirilmiş polistren) yüksek ısı yalıtımı sağlayan (lamda=0,040) basınca dayanıklı bir malzemedir. Yoğunla basınç ve ısı yalıtım özelliği doğru orantılı artar. Hazır duvar paneli, bu özelliklere sahip dış duvarlarda fibercement kaplama ve özel kimyasallarla bağlanan içte ıslak hacim veya kuru hacim olmasına göre alçıpanel levhalarla teşkil edilmiş fabrikada 10, 15, 20, 25 cm kalınlıkta hazır duvar panel elemanlarıdır.
Uygulama Alanları
Panel duvar montajının uygun olduğu tüm yapılarda (otellerde, yurt binalarında, hastanede, toplu konutlarda, ısı yalıtımı yapılacak özellikli soğuk hava depolarında, üniversite ve okullarda, yüksek veya orta yükseklikte binalarda ) iç duvar bölmelerinde, dış duvarlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Teknik Özellikler
10-30 densite aralığında ve 300x120x100 cm ebatlarında bloklar halinde üretilmekte ve isteğe bağlı olarak kesilebilmektedir. İçinde ozon tabakasına zarar verici hiçbir gaz yoktur. Geri dönüşümlü olup zamarla boyut değişimine uğramaz.