Agora Bej Mermeri

Agora Bej isimli ürün,firmanın Manisa Bej ocağından elde ettiği ürünlerden biri olup, homojen ve estetik dokusuyla fark yaratan, kullanıldığı alana değer katan seçkin bir üründür. Agora Bej yaklaşık 4 Mohs olan sertlik değeri sayesinde, çizilmesi ve aşınması zor bir üründür. Bu anlamda insan trafiğinin yoğun olduğu AVM, otel ve hava alanı gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda, yerde ve duvarlarda kullanılmaya uygundur. Bunun yanı sıra, hafif griye çalan rengiyle, diğer bejlerden farklı, kendine has bir havası vardır. Bu üründe ön yüze epoksi, arka yüze file ve epoksi uygulanarak taşın sağlamlığı arttırılmaktadır. Plaka mermer kalınlık standartlarımız 1-2-3 cm olup, yüksek metrajlı taleplerde ara kalınlıklar da sunulabilmektedir. 1-2-3 cm ölçülü kesim üretimi ve 30x60 cm, 60x60 cm gibi standart üretimlerin yanı sıra, talebe göre çok daha küçük ya da büyük ölçüler de üretilebilmektedir.


Doğal Taş fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Doğal Taş teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Doğal taş Doğal taş yer kaplaması Mermer Doğal taş duvar kaplaması Doğal taş plaka Mermer yer kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Agora Bej yaklaşık 4 Mohs olan sertlik değeri sayesinde, çizilmesi ve aşınması zor bir üründür. Bu anlamda insan trafiğinin yoğun olduğu AVM, otel ve hava alanı gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda, yerde ve duvarlarda kullanılmaya uygundur. Bunun yanı sıra, hafif griye çalan rengiyle, diğer bejlerden farklı, kendine has bir havası vardır.

2Teknik Özellikler

Sertlik: 3,5-4 Mohs
Özgül ağırlık: 2,816 g/cm³
Basınç dayanımı: 1756 kg/cm²
Don sonrası basınç dayanımı: 1439 kg/cm²
Eğilme dayanımı: 206 kg/cm²
Aşınma dayanımı: 15,77 cm³/50 cm²
Gerçek porosite: %0,91

3Referanslar

Bursa Valilik Binası
Rixos Premium Belek Otel
Emaar Square İstanbul
Holiday Inn Otel Bursa