Yapısal Çelik ve Çelik Konstrüksiyon

Yapılarda büyük açıklıkların aşılması çelik ile rahatlıkla karşılanabilmektedir. Tasarım, üretim teknik ve teknolojilerindeki gelişmelerle, taşıyıcı yapı sistemleri de gelişmektedir. Günümüzde, yapılarda geometrik formların kullanılması tek cidarlı kabuk (shell) yapımını da kolaylaştırdı. Çubuk kafes kabuk yapıların üretiminde özgün uygulamalar gerçekleştirilmektedir.


Çelik Konstrüksiyon fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Konstrüksiyon teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cephe kaplaması Çelik karkaslı yapı Endüstriyel yapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fabrika ve depo yapısı, AVM, endüstriyel tesis, pazaryeri, spor yapıları, kapalı yüzme havuzu, stadyum, sinema, tiyatro, konferans, konser salonu, çok amaçlı salon, yaya üst geçidi, köprü, uçak hangarı, havalimanı, otobüs terminali yapıları…

2Teknik Özellikler

Çelik taşıyıcı yapının yüksek performansı yapı ağırlığını ve malzeme giderini azaltır. Yapı deprem karşı daha güvenli hale gelir. Engelsiz bir mekan oluşturduğu için tesisat ve benzeri donanıma uygun detay çözümüne olanak verir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, TSEK, ISO 9001/2008,ISO 14001:2004, EN3834 GOST
EN 3834 kaynakçı ve operatörler EN284/1 ve EN 1418’e göre sertifikalıdır.