Metal Ağ Sistemleri

1959 yılında kurulmuş olan İtalyan TTM Rossi firması mimari metal ağ markası olan “Metal Design” ile hem iç mimari uygulamalarında hem de dış mekân uygulamalarında yenilikçi ve modern çözümler sunar. "Metal Design", yenilikçi teknoloji yardımı ile enerji tasarrufu ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen yeni metal ağ ürünüdür. "Metal Design", iç ve dış mekân uygulamaları için özel olarak tasarlanmış farklı ürün tipleri ile yapılara estetik bir görünüm kazandırmak ve mekânlara dekoratif tasarımlar yaratmak için mükemmel bir malzemedir. Farklı metal ve farklı renklerde ağlar, yapılarda cephe, tavan kaplaması, parapet, korkuluk, bölme duvar, separatör, güneş kırıcı ve dekoratif eleman olarak kullanılabilir.


Çelik Halat, Çelik Ağ fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Halat, Çelik Ağ teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Giydirme cephe sistemi Metal cephe kaplaması Paslanmaz çelik ağ
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yapılarda cephe, tavan kaplaması, parapet, korkuluk, bölme duvar, separatör, güneş kırıcı ve dekoratif eleman olarak kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Ağırlıklı paslanmaz çelik veya pirinç, bakır ve hasırın paslanmaz çelik ile kombinasyonlarından oluşur.
En: 450 mm - 4000 mm
Kalınlık: 0,10 – 3,00 mm
Ağırlık: 0,25 – 6,60 kg/m²
Açık alan: %8 - %70
9 farklı dış mekan, 15 farklı iç mekan tipi

3Kalite Garanti Belgeleri

ICIM ISO 9001:2008