Yukarı Git

Beton Katkı Malzemesi/Stenkim SA1

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Beton Katkı Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Beton Katkı Malzemeleri teklifinizi hemen alın!
Stenkim Yapı Kimyasalları
Portakal Çiçeği Sok. Ansera İş Merk. No:17/126 Ayrancı, 06540, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4422630
0312-4422615
Kısa Tanım
Naftalin sülfonat esaslı, yüksek oranda su azaltıcı ve yüksek performanslı beton için süper akışkanlaştırıcı beton katkı malzemesidir.
Uygulama Alanları
Akışkan bir beton gerektiren sık donatılı temel, duvar ve sütun betonlarında boşluksuz ve düzgün yüzeyli beton kütlesi oluşturur. Yüksek mukavemet istenilen prekast ve ön gerilimli beton uygulamalarında ve ayrıca erken kalıp sökme gerektiren beton işlerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Naftalin sülfonat esaslı yüksek performanslı süper akışkanlaştırıcı beton katkısı yüksek oranda su azaltıcı etkiye sahiptir. Boşluksuz ve düzgün yüzeyli beton kütlesi oluşturmak için kullanılır. Yüksek mukavemet istenen uygulamalarda beton dizaynında muhakkak kullanılmalıdır. Segregasyon riskini ortadan kaldırır, vibrasyon ihtiyacını azaltır, betonun geçirimsizliğini artırır.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN 934-2 Ç3 (Yüksek Oranda Su Azaltıcı/Süper Akışkanlaştırıcı Beton Katkısı Çizelgesi) ve ASTM C 494 Tip F (Yüksek Oranda Su Azaltıcı/Süper Akışkanlaştırıcı Beton Katkısı Standardı) Standartlarına Uygundur.