Yukarı Git

Kum/Çimento Şapları İçin Katkı Malzemeleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı
Beton Katkı Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Beton Katkı Malzemeleri teklifinizi hemen alın!
Knopp GmbH
Adolf-Oesterheld-Str. 1,, 97337, Bavaria, Dettelbach, Almanya
+49 9324 97970
+49 9324 9797 27
Kısa Tanım
Beton ve zemin kaplamaları konusunda yenilikçi ürün gamı ile KNOPP Group; zemin şap betonu, hazır beton ve kuru döküm beton blok üretim teknolojilerinde sorun çözücü konumunda bir firmadır. Knop GmbH Genel Merkezi Almanya, Dettelbach’ta 1981 yılında kurulmuş olup, özel zemin şapı karışımları içeren hızlı zemin çözümleri ile Avrupa ve Orta Asya’da lider konumdadır. Üstün teknolojisiyle, CONTOPP® ürün gamı halen dünya genelinde 30’un üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir ve kum/çimento şap endüstrisinde bir sorun çözücü olarak kullanıma sunulmaktadır.
Uygulama Alanları
Bu ihtiyaca göre özelleştirilebilen şap karışım teknolojisi yerel çimento ve agregalar kullanılarak zemin şap özelliklerinin iyileştirilmesini sağlarken, 3 gün içerisinde Avrupa Standartlarına uygun zeminler elde edilmesiyle, maliyet, hız ve performans açısından da avantajlar sunar.
Teknik Özellikler
Kuruma süresi: 3 gün içerisinde hızlıca kuruyan kum/çimento şapları
Sentetik sertleşme sayesinde, baskı dayanımı 40 N/mm²’ye, bükülmeye dayanımı 7 N/mm²’ye kadar yükselir.
Şap kalınlığı yüke bağlı olarak 35 mm’ye kadar düşebilir.
Çalışılması kolaydır.
Kalite Garanti Belgeleri
Declaration of Performance following EU-Regulation No. 305/2011, 25 Yıl Ürün Garantisi, DNGB registrated for Green Technology Engineering