Beton Katkı Malzemesi/Stenkim SA1

Naftalin sülfonat esaslı, yüksek oranda su azaltıcı ve yüksek performanslı beton için süper akışkanlaştırıcı beton katkı malzemesidir.


Beton Katkı Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Beton Katkı Malzemeleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Beton katkısı Priz hızlandırıcı beton katkısı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Akışkan bir beton gerektiren sık donatılı temel, duvar ve sütun betonlarında boşluksuz ve düzgün yüzeyli beton kütlesi oluşturur. Yüksek mukavemet istenilen prekast ve ön gerilimli beton uygulamalarında ve ayrıca erken kalıp sökme gerektiren beton işlerinde kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Naftalin sülfonat esaslı yüksek performanslı süper akışkanlaştırıcı beton katkısı yüksek oranda su azaltıcı etkiye sahiptir. Boşluksuz ve düzgün yüzeyli beton kütlesi oluşturmak için kullanılır. Yüksek mukavemet istenen uygulamalarda beton dizaynında muhakkak kullanılmalıdır. Segregasyon riskini ortadan kaldırır, vibrasyon ihtiyacını azaltır, betonun geçirimsizliğini artırır.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 934-2 Ç3 (Yüksek Oranda Su Azaltıcı/Süper Akışkanlaştırıcı Beton Katkısı Çizelgesi) ve ASTM C 494 Tip F (Yüksek Oranda Su Azaltıcı/Süper Akışkanlaştırıcı Beton Katkısı Standardı) Standartlarına Uygundur.