Güçbir Jeneratör’ün ana üretim konusu; 15 kVA’dan 2500 kVA’ya kadar dizel jeneratör üretimidir. Dizel jeneratör üretimlerinde Perkins, Ricardo, Wuxi, Güçbir, Ford, Volvo, Iveco vb. motor alternatifleri ile müşterilere farklı özellik ve avantajları ile geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Benzinli jeneratörlerde ise, Honda ve Güçbir motorlar ile amaca yönelik optimal jeneratörler üretilmektedir.

Uygulama Alanları

Jeneratör elektrik şebekesinin mevcut olduğu yerlerde “yedek enerji kaynağı” olarak kullanılabileceği gibi, elektrik şebekelerinin olmadığı yerlerde “sürekli enerji kaynağı“ olarak da kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Dizel jeneratörler: Portatif (7 kVA-15 kVA güç aralığına sahip) Endüstriyel tip dizel jeneratörler: Ricardo, Perkins, Wuxi, Volvo, Iveco motorları (15 kVA-2500 kVA güç aralığına sahip) Alternatör: Güçbir Jeneratör kendi fabrikasında ürettiği Maranello markalı alternatör ile özel projeler ve büyük güçlerde Stamford, Engga, Mecc Alte markalı alternatörler de kullanmaktadır. Benzinli jeneratörler: Portatif (1 kVA-15 kVA güç aralığına sahip) Motor olarak Honda ve Güçbir motorları dayanıklı, düşük yakıt sarfiyatlı tek ve iki silindirlidir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, CE, TSE

Marka

Güçbir Jeneratör

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Jeneratör Dizel jeneratör

Satış Noktaları