tesa ® 60073 nem bariyer folyoların eklenmesi, sızmaları engelleme, birleşim yerlerinde ve metal zımbaların yalıtımı için kullanılan esnek, PE taşıyıcılı ve çok güçlü yapışma kuvvetine sahip izolasyon bantıdır. Esnek taşıyıcısı sayesinde boru ve kablolar gibi dairesel noktalara rahat, kolay ve hızlı nüfuz ederek yalıtım sağlar. Filament dokusu kolay çalışmayı sağlarken ürünün aşırı gerilmesini önleyip güçlü hale getirir. Bant elle yırtılabilir.

Uygulama Alanları

tesa seal® hava sızdırmazlığı sağlamak, yalıtımı ve binayı neme karşı korumak için etkili bir ürün yelpazesidir. tesa seal® sistemi kullanışlı, verimli ve zaman kazandıran çalışma koşulları sağlar. tesa seal ® ürünleri; yeni bina veya mevcut çatıların yenilenmesi için kullanılabilir. tesa seal® içeriden hava geçirmez bir kaplama (çatı kirişlerinin arasında ya da altında yalıtım) veya dışarıdan içeriye hava geçirmez tabaka yerleştirme (kirişler boyunca yalıtım) için de kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Taşıyıcı malzemesi: PET lifli PE film Montaj sıcaklığı: +5 ~ +40°C Yapışkan türü: Polyacrylate, solventsiz Bantın kalınlığı: 320 µm Çeliğe yapışma: >=12.00 N/cm Sıcaklık direnci: -20 ~ +80°C

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 16949, ISO 14001

Marka

tesa Bant

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Çatı yalıtımı Dış cephe yalıtımı Yapışkan bant Yalıtım Yalıtım bandı

Satış Noktaları