Yukarı Git

İzobil Yapı Kimyasalları

İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No: 91/5, 34696, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-5455161
0216-5455162

Firma Hakkında

1 Şubat 2005'te faaliyete geçen İzobil® Yapı Kimyasalları ürün grubunun ithal edilmesinden uygulanmasına kadar geçen sürede kaliteli ve güvenilir hizmeti hedefleyerek, 1989'da üretime başlayan Maris Polymers SA'nın Türkiye'deki tek distribütörü olarak ithalat ve ihracatına devam etmektedir.
 
Kuruluşundan bu yana ürün gamını devamlı geliştirmeyi ilke edinen İzobil® Yapı Kimyasalları bu amaçla inşaat ve endüstri sektörlerinin sürekli artan ihtiyaçlarına cevap vermek üzere BILIZO® markasını kurmuştur.
 
İzobil® Yapı Kimyasalları tarafından yalıtım pazarına sunulan tek ve çift bileşenli poliüretan ürünler inşaat ve sanayi sektöründe geniş kullanım alanına sahiptir. İzobil®; Su İzolasyon Malzemeleri, Zemin Kaplamaları, Üst Kaplamalar, Astarlar ve Mastiklerden oluşan geniş ürün çeşidi ile her tür yalıtım sorununa çözüm sunmaktadır. Kısa sürede gerek müşteri memnuniyeti odaklı olması ve gerekse Türkiye'nin geneline yayılan bayi/satış ağı ile sektöründe bilinen, güvenilen ve aranılan bir marka olmayı başarmıştır.