Yukarı Git

Beton Silim ve Parlatma Makinası/Lavina X Serisi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Kontrolluk
Yüzey Hazırlama - Temizleme Makinesi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Hazırlama - Temizleme Makinesi teklifinizi hemen alın!
SUPERABRASIVE - Lavina Beton Silim ve Parlatma Makinaları
İnönü Mah. Alpkaya Cad. No:3/B, 34755, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-4503398
0216-3489598
Kısa Tanım
Lavina makinalar ile prizini almış beton zeminler, Superabrasive elmas pedler ile aşındırılarak ve kademe kademe silinerek, mekanik olarak mermer granit parlaklığına ulaştırılmaktadır. Uygulama sırasında, betonun en zayıf şerbet tabakası kazındığı için işlem görmemiş betona göre mukavemeti 10 kat artmaktadır. Lavina makinalar, parlak beton uygulamalarında kullanılabildiği gibi, bozuk beton yüzeylerin düzeltilmesi, zemindeki ondülasyonların giderilmesi, epoksi gibi yüzey kaplamaları için zeminin hazırlanması, mermer granit ve her türlü doğal taşın parlatılması, epoksi kaplamaların zeminden kaldırılması gibi işlemler için de kullanılmaktadır.
Uygulama Alanları
Yoğun forklift, araç ve yaya trafiğinin olduğu endüstriyel zeminler, eski yeni beton zeminler, granit, mermer gibi doğal taşlar, epoksi, terazzo, dekoratif beton yüzeyler gibi hemen hemen tüm zeminlerde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Beton parlatma sistemi bir kaplama malzemesi olmadığı için çok uzun ömürlü ve dayanıklı bir zemin alternatifidir. Çevreye dost bir uygulama olduğundan LEED sertifikası için 2 puan kazanılmasına olanak sağlar. Yoğun yaya trafiği ve forklift, kamyon gibi ağır endüstriyel araçların dolaştığı zeminler için en uzun ömürlü ve ucuz zemin seçeneğidir. Yatırım ve bakım maliyetlerini azaltır. Hijyenik bir zemindir, kir ve leke tutmaz. Betonun tozumasını engeller.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Conformité Européenne), FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu), ASTM (Uluslararası Standartlar Enstitüsü), EN (Avrupa Normları)