Yukarı Git

Taşınabilir Mobil Telehandler/MANITOU TMT 25S

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Kaldırma Araçları ve Platformlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kaldırma Araçları ve Platformlar teklifinizi hemen alın!
Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti.
Uzayçağı Cad. No:7 Ostim, 06374, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3543370
0312-3543170
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Taşınabilir Mobil Telehandler veya kamyon arkasında taşınabilir forklift genellikle inşaat, endüstri ve tarım sektörlerinde kullanılan bir iş makinasıdır. Forklift çatallarına sahip olması ve arazi üzerinde gidebilme yeteneği ile forklifte benzemekle beraber kamyon arkasına takılarak araç ve üzerindeki yük ile birlikte yolda giderek gidilen yerde malzemeleri araçtan indirmeye yarayan teleskopik uzayabilen bumu ile taşınabilir mobil bir telehandler işlevi görür. Makina gittiği yerde ilave bir operatöre ihtiyaç kalmaksızın kamyon sürücüsü tarafından kullanılabilir.
Uygulama Alanları
İnşaat malzemesi satan firmalar ve endüstriyel sektörde en çok kullanılan ataşman forklift çatalı ve en çok yapılan uygulama ise kamyon ile sevk edilen paletli yüklerin geleneksel bir mastlı forklift ile ulaşılması mümkün olmayan arazilere sevkedilebilmesidir.
Diğer yaygın kullanım alanları lojistik sektörü, gıda ve tarımsal ürün sevkiyatı, sanayi tipi gaz tüpleri sevkiyatı, kanatlı kümes hayvancılığı peyzaj, rulo çim ve belediye uygulamalarıdır.
Teknik Özellikler
Maksimum 3.41 mt dikey kaldırma yüksekliği, maksimum 2.5 ton kaldırma kapasitesi, Kubotaı dizel motor 49 hp, 3 tekerden çekiş özelliği (3WD), forklift tablası ve 2 adet forklift çatalları.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, 2 Yıl/2000 Saat Garanti