Yukarı Git

Dizel Eklemli Personel Platformu/MANITOU 180 ATJ

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Kaldırma Araçları ve Platformlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kaldırma Araçları ve Platformlar teklifinizi hemen alın!
Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti.
Uzayçağı Cad. No:7 Ostim, 06374, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3543370
0312-3543170
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Manlift (AWP) veya aynı zamanda çalışma platformu (EWP) veya mobil kaldırma platformu (MEWP) olarak da adlandırılan platform tipidir. Genellikle mekanik veya kendi yürür olan bu ekipman veya personelin ulaşılması güç ve çoğu zaman yüksekte yer alan bölgelere ulaşımı amacıyla kullanılır. Belirleyici özellikleri farklı olmakla birlikte en çok kullanılan versiyonları makaslı, eklemli ve teleskopik olanlarıdır.
Uygulama Alanları
Genellikle endüstri ve inşaat sektörlerinde fabrika ve bina cepheleri ile çelik konstrüksüyon yapıların bakım ve montaj aşamalarında ulaşılması güç ve yüksekte yer alan bölgelere erişim amacıyla kullanılır ve bu özellikleri ile direk ulaşım sağlayan asansörlerden ayrılır. Genelde sınırlı yük ve personel kaldırma kapasitelerine sahip olmalarıyla – bazı modeller daha yüksek güvenli çalışma yükü (SWL) kapasitesine sahp olmakla birlikte genellikle 1 ton altındadır – mast tipi cephe asansörlerinden ayrılır. Sadece tek bir personel tarafından kurulumu gerekiyorsa yapılarak kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Maksimum 17,65 mt dikey çalışma yüksekliği, maksimum 7.15 mt yanal erişim mesafesi, maksimum 230 kg/2 kişi platform kapasitesi, Kubota dizel motor 45 hp, 4 tekerden çekiş özelliği (4WD), seçmeli olarak 2 teker, 4 teker direksiyon kumandası ve yengeç yürüyüş, 18” ölçüsünde lastikler.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, 2 Yıl/2000 Saat Garanti