Yukarı Git

Cam Elyaf Takviyeli Beton Üretim Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci
Hizmetler:
Montaj, Bakım Servis
GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton) Uygulama Makineleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton) Uygulama Makineleri teklifinizi hemen alın!
Omnis Kompozit San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çınardere Mah. Akseki Sok. No: 2/A Dolayoba, 34896, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3799220
0216-3795622
Kısa Tanım
GRC (Glass Reinforced Concrete)olarak bilinen “cam elyaf takviyeli beton“ uygulamaları için üretim sistemleri; Power-Sprays pompa püskürtme sistemi, birleşik karıştırıcı, ikili ve eş merkezli püskürtme tabancaları ile cam elyaf kırpıcısından oluşmaktadır.
GRC (cam elyaf takviyeli beton) uygulamalarında; hem püskürtme hem de premiks üretimine uygun harç hazırlama, cam elyaf fitilini istenilen boyutlarda kırpma, harç ve elyafın aynı çıkış ağzından veya ayrı ağızdan püskürtme imkânı sağlar.
Uygulama Alanları
GRC' nin hafif yapı bileşenleri oluşturmadaki hızı ile alkali dayanımlı cam elyafın çatlakları kontrole yardımcı ve mukaveti artırıcı rolü sayesinde; çatı, duvar ve pencere, renovasyon projelerinde, cephe kaplama projelerinde, temeller, modüler yapılar, köprüler, tüneller, su ve drenaj projelerinde bu sistemler kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Manuel veya tam otomatik
6-12-25-31-41 mm ebat seçeneklerinde elyaf kesebilme
500-1000 gr/dk. kapasiteli elyaf çıktısı
10-20 kg/dk. kapasiteli harç çıktısı
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001