Yukarı Git

Lityum Esaslı Kimyasal Beton Sertleştiricisi/Isonem Lityum Hardener

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Yüzey Sertleştirici fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Sertleştirici teklifinizi hemen alın!
ISONEM Yapı Kimyasalları
İTOB OSB 10001 Sok. No:20 Tekeli, Menderes, İzmir, Türkiye
0232-7990495
0232-4370133
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Isonem Lityum Hardener; beton zeminlere kimyasal tepki vererek nüfus eden, yoğunlaştıran ve koruyan, nefes alabilen, aşınmaya dayanıklı ve son derece sert temiz, yoğun, dayanıklı inorganik yüzey katmanı oluşturan nano lityum yüzey işlemedir. Ağır aşınmaya, kötü kullanıma, neme, kir birikmesine, alkaliye ve çiçeklenmeye (tuz kalıntısı) karşı uzun dönemli korunma istenen beton zeminler için mükemmel bir çözümdür.
Uygulama Alanları
İmalat fabrikaları, depolama tesisleri, dağıtım merkezleri, yiyecek işleme tesisleri, tekstil fabrikaları, atık su arıtma tesisleri, ecza sanayi, elektronik, soğuk depolama/dondurucular, içecek işleme, kimyasal işleme, katlı otoparklar, uçak hangarları, park yerleri, taşımacılık terminalleri, araç bakım alanları, işyeri binaları, kafeterya ve restoranlar, alışveriş merkezleri, okullar, eğitim tesisleri, kimyasal alanlar, soğuk hava depoları, laboratuvarlar, toprak stabilizasyonu vb.
Teknik Özellikler
Biçim: Temiz, renksiz, su bazlı solüsyon
Toplam katkı madde oranı: %16
Aktif maddeler: Toplam katkıların %100' ü
Özgül ağırlık: 1,1
pH: 11,0
Parlama noktası: Yok
Kayma direnci: Zeminin sürtünme katsayısını değiştirmez
Yüzey penetrasyonu derinliği: 2 - 8 mm
Kuruma süresi: 1 - 2 saat
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE, ISO 9001, ISP