Yukarı Git

Sıvı Beton Yoğunlaştırıcısı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci
Hizmetler:
Uygulama
Yüzey Sertleştirici fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Sertleştirici teklifinizi hemen alın!
Era Müh. - Endüstriyel Zeminler
Çeşme Sok. No:12/1 Arnavutköy, 34342, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-2875001
0212-2637303
Kısa Tanım
60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimentoyla reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.
Uygulama Alanları
Beton, yüzey sertleştiricili beton, dökme mozaik, karo mozaik gibi her türlü çimento bağlayıcılı zeminlerde kullanılabilir. Lojistik depoları imalat alanları, kapalı otoparklar, ambarlar vs.
Teknik Özellikler
Beton ve çimento esaslı tüm zeminleri sırlar, geçirimsiz yapar. Suyun, yağın ve diğer yüzey kirlerinin betona sızmasını engeller. Mukavemeti arttırır (ilk 30 dakika içerisinde %32 artış sağlar). Betonu geçirimsiz hale getirdiğinden nem kaybını önler, küre yardımcı olur. Ayrıca betonda kimyasal reaksiyon ile tam bir tozumazlık sağlar ve betona kullandıkça artan daimi parlaklık kazandırır.