Yukarı Git

Likit Yüzey Sertleştirici/C²

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık, Uygulama, Bakım Servis
Yüzey Sertleştirici fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Sertleştirici teklifinizi hemen alın!
Atlas 1 Yapı
İnönü Mah. Alpkaya Cad. No:6 Kayışdağı, 34755, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-3868400
0216-3848408
Kısa Tanım
Amerikan Crete Colors tarafından nano teknoloji ile üretilen yeni nesil lityum silikat sıvı yüzey sertleştiriciler, püskürtülerek kolayca uygulanan ve betonun bünyesine nüfuz ederek betonun kendisini tozumaz, aşınmaz, kayma direncine mukavim, forklift ve lastik izi oluşturmayan, leke dayanımı kazandıran, bakımı kolay zeminler sağlar. Türkiye’de kısa sürede kalitesi ve bilinirliliği artarak; konut, endüstriyel zemin, lojistik depo ve otopark projelerinde tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bununla beraber renkli beton parlatma uygulamasıyla endüstriyel alanlara dekoratif görsellik kazandırmaktadır. Gıda üretim tesislerine uygun Leed ve Breem’e puan kazandıran bir sistemdir. %59’a kadar aşınma dayanımını artırır.
Uygulama Alanları
Çimento esaslı otopark, fabrika, endüstriyel tesisler, gıda üretim tesisleri, yüzey sertleştirici uygulanmış betonlar, çimento esaslı mozaik doğal taş ve her türlü çimento esaslı zeminlerde uygulanır.
Teknik Özellikler
Lityum silikat esaslı, nano teknolojik sıvı yüzey sertleştirici ve yoğunlaştırıcı
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ASTM, NSF