Yukarı Git

Termoplastik Yüzey Kaplama Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı
Hizmetler:
Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Bakım Servis
Yüzey Koruyucu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Koruyucu teklifinizi hemen alın!
Letoon Mimarlık Ltd. Şti.
Mimar Sinan Mah. Yedpa Ticaret Merkezi G Cad. No:56, 34779, Ataşehir, İstanbul , Türkiye
0216-4717200
0216-4717606
Kısa Tanım
Gladiator sistemi, yüzey bozulmalarına karşı ve pas önleyici işlemler için kullanılan, taşınabilir, mobil bir sistemdir. Termoplastik tozların alevle yüzeye püskürtülmesini sağlayan sistem korozyona karşı uzun süreli bir kaplama ömrü sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
Metal yüzeylerin asit etkilerine ve çürütücü kimyasallara karşı korunması,
Ozmotik ve korozyon bariyeri (elektro ve deniz korozyonu),
Yer altı yapıları,
Dış mekân uygulamaları (aydınlatma direkleri, oyun parkları, çitler, gaz-su dağıtım sistemleri, yüzme havuzları, besin endüstrisi, köprüler, binalar vb.
Teknik Özellikler
Propan gazı ve/veya LPG ve basınçlı hava yardımıyla çalışan sistem küçük boyutlarda olması, kolay taşınabilme ve kullanılabilmesi ile ulaşılması zor alanlardaki çalışmalarının yanısıra geniş ve yüksek metrajlı uygulamalarda da yüksek verimlillikle çalışır. Kontrollü püskürtmeye olanak sağlayan sistem metal, beton, fiberglas, ahşap, karton vb. yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Polipropilen, polietilen, termoplastik tozlar vb. gibi değişik özellikte malzeme kullanımına olanak sağlar. Çözücü madde, VOC, ağır metal vb içermez. Sistem, güneş, tuz, su, hava kirliliğine yol açan maddeler ve kimyasal etmenlere karşı dayanıklıdır. Bununla birlikte darbelere, düşük sıcaklıklara ve UV ışınlarına karşı da dirençlidir. Astar kullanılmadan yapılan uygulamada mükemmel bir renk tutarlılığı sağlanır. Sistemin en büyük avantajı yerinde uygulama yapılabilmesine olanak sağlamasıdır. Zarar görmüş yüzeyler daha sonra kolaylıkla tamir edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE